PALVELEMME SINUA,
OTA YHTEYTTÄ.
20 VUODEN
KOKEMUS
MARKKINOINNIN
PALVELUISTA.

100% quarantee
edellinen seuraava
 

Meitä kiinnostaa kuulla sinun haasteistasi.
Kerromme mielellämme lisää ratkaisustamme ja annamme mielellämme apua digitaalisen aineiston hallinnan, markkinoinnin ja viestinnän johtamiseen sekä monipuolisten verkkopalveluiden kehittämiseen. Ota yhteyttä klikkaamalla tai soita!

Matti Tammisalo

Myyntijohtaja

Matkapuhelin 050 583 8319
matti.tammisalo@gredi.fi

Tero O. Nieminen

HEAD OF PUBLISHING AUTOMATION

Matkapuhelin 050 464 2045
tero.nieminen@gredi.fi

Risto Pasanen

OPERATIIVINEN JOHTAJA

Matkapuhelin 040 849 2620
risto.pasanen@gredi.fi

Olle Sirve

CUSTOMER SUCCESS MANAGER

Matkapuhelin 045 132 7911
olle.sirve@gredi.fi

Tuukka Mäkelä

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Matkapuhelin 044 987 6299
tuukka.makela@gredi.fi

Rauno Leskinen

DAM-SPESIALISTI

Matkapuhelin 050 559 6623
rauno.leskinen@gredi.fi

Mikael Bosund

CUSTOMER SUCCESS MANAGER

Matkapuhelin 050 470 1248
mikael.bosund@gredi.fi

Anne Jallow

Viestintä, mediasuhteet

Matkapuhelin 040 530 2101
anne.jallow@gredi.fi

Pasi Korhonen

PROCESS AND DATA MANAGER

Matkapuhelin 040 503 3151
pasi.korhonen@gredi.fi

Timo Janhunen

Tekninen asiantuntija

Matkapuhelin 0500 409 461
timo.janhunen@gredi.fi

Annika Ketola

DAM-SPESIALISTI, ÄITIYSVAPAALLA

Matkapuhelin 040 504 5841
annika.ketola@gredi.fi

Henri Knuuttila

PUBLISHING AUTOMATION DESIGNER

Matkapuhelin 045 652 9452
henri.knuuttila@gredi.fi

Roosa Mäenpää

JULKAISUAUTOMAATIO-SPESIALISTI

Matkapuhelin 045 633 8516
roosa.maenpaa@gredi.fi

Inka Patanen

TALOUSASSISTENTTI

Matkapuhelin 040 482 9779
inka.patanen@gredi.fi

Sinä?

HYVILLE TYYPEILLE ON KYSYNTÄÄ

040 849 2620/Risto
risto.pasanen@gredi.fi

Saila Saloranta

Projektipäällikkö, Verkkopalvelut, Tampere

Matkapuhelin 044 735 7150
saila.saloranta@gredi.fi

Jesse Paavola

Projektipäällikkö, Kehityspalvelut, Tampere

Matkapuhelin 040 766 6925
jesse.paavola@gredi.fi

Hanna Kutschke

Operatiivinen johtaja
Tampere

Matkapuhelin 050 345 0768
hanna.kutschke@gredi.fi

Tilaa Gredin uutiskirje
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
 

Sinun palveluksessasi on Gredin koko loistava henkilöstö. Asiakaspalvelu-, myynti- ja tuotekehitystiimimme on 100% omistautunut tekemään brändin- ja aineistonhallintaa ja verkkopalvelukehitystä sekä huolehtimaan asiakkaistamme nyt ja tulevaisuudessa. Yllä ja alla on sinulle muutamia yhteystietoja, jotta tavoitat meidät.

Myynti, puh. 010 778 7100, myynti@gredi.fi

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa: etunimi.sukunimi(at)gredi.fi

Asiakaspalvelu
Asiakaspalvelu on käytössäsi arkipäivisin klo 9.00–16.30.
Tampereen asiakaspalvelu palvelee arkisin klo 9-16.

Espoon ja Lahden toimipiste

Tekninen ja käyttäjätuki: helpdesk(at)gredi.fi
Aineistot ja tuotanto: tuotanto(at)gredi.fi, puh. 010 778 7118
Muut asiat: info(at)gredi.fi

Tampereen toimipiste

Puh. 010 778 7100
Aineistot (Tampere):
aineisto@gredi.fi
Muut asiat: email@gredi.fi

 

Gredi Oy, Espoo
Innopoli 2 (4. krs)
Tekniikantie 14
02150 Espoo

puh. 010 778 7100

Y-tunnus: 1474817-5

Saapumisohjeet
Gredi, Espoo sijaitsee Espoon Otaniemessä, hyvien liikenneyhteyksien varrella. Saapuessasi meille, pyydämme ilmoittautumaan Innopoli 2:n ala-aulan vastaanottoon. Saat siitä itsellesi vierailijakortin ja Gredin isäntä/emäntä noutaa sinut hetken päästä.

1. Metrolla
Aalto‐yliopiston metroasemalta meille on noin 600m. Valitse metrotunnelissa Tietotielle menevä uloskäynti, metroaseman edessä käänny vasemmalle ja Tietotien päästä oikealle Tekniikkatielle. Innopoli 2 on viimeinen rakennus vasemmalla puolella tietä.

2. Bussilla
Lähin bussipysäkki on melkein talomme edessä. Sinne pysähtyvät bussilinjat 111, 550 ja 555. Reittiopas auttaa sinut perille: reittiopas.hsl.fi

3. Pyörällä
Lähin kaupunkipyöräasema on suoraan Innopoli 2:n edessä. Omalle pyörälle löytyy teline Innopoli 2:seen johtavien rappujen edestä.

4. Autolla
Autollakin pääset helposti perille. Vieraspysäköinti Innopoli 2:n edessä on maksullista arkisin klo 08:00–17:00. Pysäköintimaksut ovat seuraavat (sis. alv 24 %): 1 € / tunti ja 7 € / vuorokausi (24h). Pysäköinti maksetaan etukäteen pihan automaatteihin. Autosi rekisterinumero kirjataan automaatilla, joten pysäköintilippua ei tarvitse viedä autoon. Maksuvaihtoehtoina automaatilla ovat kolikot ja credit‐ sekä debit‐kortit. Lisäksi alueella toimivat ParkMan ja EasyPark ‐palvelut.

 

Gredi Oy, Tampere
Kansikatu 5B, 2. krs
33100 Tampere

 

Gredi Oy, Lahti
Dooroom
Rautatienkatu 20
15110 Lahti

 

Laskutusohjeet:
Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina, mikäli mahdollista. Muut postit pyydämme toimittamaan edelleen käyntiosoitteeseemme.

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite: 003714748175
Operaattori: Ropo Capital
Operaattoritunnus: 003714377140

Paperilaskut:
Gredi Oy
Ostoreskontra
PL 99
80141 Joensuu

 

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
 
AAA Suomen Vahvimmat Lowest credit risk Menestyjäyritys Suomalaista palvelua Koodia Suomesta Luotettava kumppani